Objekt(Lot No) 316 - VÄRJA

1800-tal, förgyllt fäste och baljbeslag, lindning av koppartråd, 109 cm, klinga 91 cm
Utropspris(Estimate): 3000 SEK |  Pris(Price) 3000 SEK