Objekt(Lot No) 317 - VÄRJA

1800-talets första hälft, förgyllt fäste, klinga med etsad, förgylld och blånerad dekor, 97 cm, klinga 81,5 cm
Utropspris(Estimate): 2000 SEK |  Pris(Price) 2500 SEK