Objekt(Lot No) 319 - VÄRJA

fransk, m/1852 för brigadgeneral, förgyllt fäste med två stjärnor, klinga märkt Chatellerault, 95 cm, klinga 80 cm; skador. Small damages
Utropspris(Estimate): 1500 SEK |  Pris(Price) 2200 SEK