Objekt(Lot No) 323 - ÄMBETSMANNAVÄRJA

svensk, empire, förgyllt fäste och baljbeslag, parerstång med tre kronor, balja, 98 cm, 84,5 cm; kaveln med lagning, nitknapp saknas. Grip with repair, tangbutton missing
Utropspris(Estimate): 1500 SEK |  Pris(Price) 1700 SEK