Objekt(Lot No) 326 - ÄMBETSMANNAVÄRJA

fransk, 1800-tal, försilvrat fäste, parerplåt med fransk örn, klinga med etsad, förgylld och blånerad dekor, 92 cm, klinga 77 cm
Utropspris(Estimate): 1500 SEK |  Pris(Price) 2700 SEK