Objekt(Lot No) 328 - VÄRJA

1800-tal, förgyllt fäste och baljbeslag, etsad och blånerad klinga märkt G Soute Hoflieferan Berlin, 88 cm, klinga 75 cm
Utropspris(Estimate): 3000 SEK |  Pris(Price) 4500 SEK