Objekt(Lot No) 333 - HIRSCHFÄNGARE

1700-talets mitt-senare hälft, förgyllt fäste, klinga med ryska bokstäver, 59 cm
Utropspris(Estimate): 12000 SEK |  Pris(Price) 12000 SEK