Objekt(Lot No) 344 - HUGGARE

omkring 1800, mässingsfäste, klinga med etsad dekor, balja, 72 cm; skador och lagningar. Damages and repairs
Utropspris(Estimate): 1500 SEK |  Pris(Price) 1200 SEK