Objekt(Lot No) 348 - KADETTHUGGARE

svensk, tidigt 1800-tal, fäste och baljbeslag av mässing, 76 cm; kavellädret med skador. Leather on grip with damages
Utropspris(Estimate): 2000 SEK |  Pris(Price) 2200 SEK