Objekt(Lot No) 424 - ARMBORST

tyskt, omkring 1700, stock med beninläggningar och märkt Ian Sander Hannover samt ägarinitialer A:D/IW, 61,5 cm (66 cm) båge 51 cm; skador, lagningar. Damages, repairs
Utropspris(Estimate): 8000 SEK |  Pris(Price) 12000 SEK