Objekt(Lot No) 466 - EPÅLETTER, 1 par

svenska, m/1828 för kapten vid Norra skånska infanteriregementet, stämplade Morell & Cni; skador. Damages
Utropspris(Estimate): 600 SEK |  Pris(Price) 500 SEK