Objekt(Lot No) 471 - SADELHÖLSTER, 1 par

1800-talets mitt, monterade med flaska och förvaringsbox av tenn. Proveniens: Ökna, Floda socken Södermanland
Utropspris(Estimate): 3000 SEK |  Pris(Price) 2500 SEK