Objekt(Lot No) 481 - CORPUS-JESUS

sydeuropeisk, 17-1800-tal, skulpterat och bemålat trä, 32x25 cm; skador. Damages
Utropspris(Estimate): 2000 SEK |  Pris(Price) 3700 SEK